Portali Shkruje.com

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Shkruje.com". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Shkruje.com".
This portal is maintained by the company "Shkruje.com". The materials and information on this portal may not be copied, printed, or used in any other form for profit purposes, without the approval of the directors of "Shkruje.com".
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Shkruje.com - Lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 22, 2020
Size
5.0M
Installs
10+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Shkruje.com
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.