Shoqata e Sigurimeve te Kosoves - SHSK

Shoqata është themeluar me qëllim të përmirësimit të Industrisë së Sigurimeve në Kosovë, të ndihmojë në stabilitetin e tregut të Sigurimeve, të ofrojë edukim për stafin e Kompanive të Sigurimit, si dhe për rritjen e resurseve njerzore në përgjithësi, në lëmin e sigurimeve. Prioritet tjetër i Shoqatës janë edhe organizimet e seminareve dhe konferencave të ndryshme kombëtare dhe ndërkombëtare, si dhe të merret me informimin e publikut për lëmin e sigurimeve në përgjithësi.

Shoqata e Sigurimeve te Kosoves, SHS-KS
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Prioritet i aplikacionit të Shoqatës së Sigurimeve eshte informimi i publikut për lëmin e sigurimeve në përgjithësi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 2, 2018
Size
9.2M
Installs
10+
Current Version
1.0.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Shoqata e Sigurimeve të Kosovës
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.