Shërbimi GPS i ofruar nga SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA ju mundëson të shikoni në çdo moment se ku ndodhet mjeti juaj, rrugën e përshkruar, shpjetësinë e lëvizjes së mjetit etj.
- Përcaktimi i vendndodhjes së automjetit,

Mjeti/mjetet monitorohen në kohe reale duke përcaktuar edhe shpejtësinë e lëvizjes së tyre
- Kërkimi i MJETIT,

Që nga momenti i vendosjes së GPS në mjetin tuaj, në çdo kohë do të keni informacion për:
1. Intinerarin ditor te levizjës se mjetit.
2. Rruga e përshkruar (route)nga mjeti gjatë cdo intervali kohor.
3. Përllogaritje e sasisë së karburantit të konsumuar për cdo lëvizje.
4. Kohën e qendrimit ndezur apo fikur.
5. Idle time (koha e qëndrimit ndezur të mjetit pa lëvizur).
6. Kilometrat e përshkruar për cdo ndezje-fikje të mjetit, për një ditë, javë, muaj apo për çdo interval që ju dëshironi.
7. Shpejtësitë e lëvizjes së tij.
8. Geofencing (zonat e lejuara për lëvizjet e mjeteve).

Këto dhe shumë të tjera.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

This version includes several bug fixes and performance improvements.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 11, 2020
Size
13M
Installs
100+
Current Version
3.3.9
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location
Permissions
Offered By
SIGAL UNIQA
Developer
SIGAL BUSINESS CENTER Blv.: "Zogu I", nr. 1, Tiranë, Shqipëri Tel: (+355) 4 2233 30 Fax: (+355) 4 2250 220 E-mail: info@uniqa.al
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.