Cyklotrasy Malá Fatra

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Cyklo aplikácia s mapami trás v regióne Malá Fatra.

Ak aj vy patríte k tým, ktorí svoj voľný čas trávia na dvoch kolesách, počas dovolenky v Malej Fatre dostane váš dvojkolesový tátoš riadne zabrať.

Nájdete tu cyklotrasy pre náročnejších, ale aj víkendových cyklistov. Na niektoré z nich môžete zobrať aj vaše deti. Krásnu panorámu CHKO Kysuce si môžete vychutnať na cyklotrase okolo Vodnej nádrže Nová Bystrica až do Múzea Kysuckej dediny - skanzenu vo Vychylovke.

Bicyklom sa dostanete napríklad aj na turistickú chatu Pod Suchým (1 075 m n.m.), kde sa môžete občerstviť a vychutnať si pritom výhľad do žilinskej kotliny.

Rodiny s deťmi si určite obľúbia nenáročnú a príjemnú trasu okolo Vodného diela Žilina.
Vedeli ste o tom, že najhustejšia sieť cyklotrás na území Slovenska sa nachádza v okolí Terchovej. V Terchovej priamo oproti kostolu sa nachádza cyklistický bod, z ktorého vychádza najviac cyklotrás na Slovensku. Núkajú sa tak možnosti nielen pre rekreačných cykloturistov, ale aj aj pre vyznávačov náročnej horskej cyklistiky.
Bicycle application with maps of routes in the region Small Fatra.

Even if you belong to those who spend their free time on two wheels, while on holiday in Mala Fatra get your two-wheeled steed properly take.

You will find cycling routes for demanding, but also weekend bikers. Some of them can take your children. Kysuce beautiful panorama can be enjoyed on the cycle path around the dam Nová Bystrica until Kysuce Village Museum - the museum Vychylovka.

Bicycle for example, you get to a tourist lodge under dry (1,075 m), where you can refresh and enjoy the view while in Žilina Basin.

Families with children will love effortless and pleasant route around Žilina Waterworks.
Did you know that the most dense network of cycle paths in Slovakia is around Terchovej. In Terchovej directly opposite the church is a cycling point from which comes the most routes to Slovakia. Thus offers new opportunities not only for recreational cyclists, but also for lovers of challenging mountain biking.
Read more
Collapse
4.0
40 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Zoznam dostupných trás zoradený podľa abecedy
Presunutý server pre sťahovanie aktuálnych máp
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 30, 2014
Size
8.0M
Installs
5,000+
Current Version
1.5.3.0
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MaM multimedia
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.