Да се преведе описот на македонски (Северна Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

A hair & beauty glossary that provides you with all the common hair & beauty terms and their definitions.

Data from https://www.sishair.com/hair-beauty-glossary/
А косата и убавина Речник која ви обезбедува со сите вообичаени косата и убавина термини и нивните дефиниции.

Податоците од https://www.sishair.com/hair-beauty-glossary/
Прочитајте повеќе
Собери
Се вчитува...

Што е ново

Small error fix.
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
16 јули 2018
Големина
5,7M
Инсталации
50+
Тековна верзија
2
Потребен е Android
4.4 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Jessica Hannah
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.