strefakursów.pl

3.5
192 reviews
10K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

LEARN WHERE YOU WANT AND WHEN YOU WANT
Now, thanks to our mobile application, you can even more conveniently use all your training on smartphones and tablets. Just log in using your data and start learning also on mobile devices!

Thanks to the application you can:
* watch all purchased trainings
* track your learning progress
* continue learning from the moment you finished
* solve test tasks
* add lessons to favorites
* create notes

WHO IS THE APPLICATION FOR?
To use the application you must have an account on the training platform strefakursow.pl. You can easily set them up by purchasing any course on our website. strefakursow.pl is a great place if you want to learn how to create websites, master programming, photo editing, video processing, 3D modeling, start your adventure with e-marketing or gain knowledge and skills from many other fields.

HELP US TO IMPROVE THE APPLICATION!
You encountered an error while using the application? Instead of giving low rating, write us exactly what was wrong and let us fix it! In subsequent updates, we will consistently implement patches and add new functions so that you can use the application as conveniently as possible! Share your opinion and tips with us by writing to dev@strefakursow.pl.
Updated on
Sep 21, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

Ratings and reviews

3.5
181 reviews
Arek Wilamowski
March 23, 2023
Szkoda, że nie można włączyć audio na blokadzie ekranu. Mam wrażenie, że aplikacja już nie jest rozwijana, a UX zaczyna uwierać jak na 2023r.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Paweł
October 30, 2022
Aplikacja działa bardzo topornie, nie wiem dlaczego firma tak mocno reklamuje tak słabą aplikację. - filmy ścinają się podczas odtwarzania pomimo tego, że zostały wcześniej pobrane na telefon. - po wyjściu z aplikacji, nie jest zapisywany czas filmu w którym została zrobiona przerwa (trzeba od początku szukać, gdzie była pozostawiona pauza) - po uśpieniu telefonu kurs zostaje automatycznie zatrzymany - kiedy chcę zatrzymać nagranie, muszę kilka razy kliknąć w odtwarzany kurs, aby pojawiały się
Did you find this helpful?
A Google user
April 14, 2020
Nie mogę się zalogować. Kupuje i używam kursy od lat. Strona jest niesamowita, jednak na aplikację nie mogę się nawet zalogować. Edycja: Aplikacja działa! W ekspresowym tempie sklep Strefa kursów skontaktował się że mną. Zalecono usunięcie i instalacje od nowa. Teraz działa. Polecam!
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?
cloudlms.pl
April 14, 2020
Cześć Ania! Prawdopodobnie posiadasz starą wersję naszej aplikacji. W pierwszej kolejności usuń swoją aplikację i pobierz najnowszą wersję bezpośrednio z GooglePlay. Poinformuj nas czy wszystko się udało :)

What's new

Słuchamy Waszych potrzeb (ale bez obaw, nie podsłuchujemy!). Wiemy, że nasz stary system logowania i zakładania kont w aplikacji mobilnej był tak uciążliwy, jak szukanie parkingu w centrum miasta w godzinie szczytu.

Przyszedł czas na zmiany! Wreszcie, logowanie nie będzie wymagało od Was umiejętności hakera, ani nie będziemy was męczyć jak ciągły telemarketer. Od teraz, będziecie mogli założyć konto i zalogować się za pomocą swoich ulubionych portali społecznościowych, jak Google i Facebook!