Aplikacioni "iShkodra" është ideuar dhe shërben si një kanal komunikimi me qytetarët dhe biznesin, me synim rritjen e transparencës, efiçencës dhe cilësisë së ofrimit të shërbimeve. Përmes një aplikacioni të vetëm "iShkodra", qytetarët dhe biznesi do të kenë akses njëkohesisht në disa aplikacione tashmë të njohura dhe të promovuara nga Bashkia Shkodër, si Transparenca e Buxhetit, Taksat e Mia, Zyra me Një Ndalesë. Pjesë e këtij aplikacioni do të jetë edhe një aplikacion i ri i quajtur Portali Informativ i Bashkisë Shkodër, i cili do të mbajë të përditësuar me informacion përdoruesit e saj për të gjitha aktivitetet dhe veprimtaritë që zhvillohen në territorin e Bashkisë Shkodra.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

New Application
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 15, 2018
Size
57M
Installs
10+
Current Version
1.0.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Smart Processes
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.