Soldd: El işi pazar yeri

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Üreten insanların satış platformu Soldd!

Soldd, tüm el yapımı ürün ihtiyaçlarınız için tek durak noktasıdır. Kıyafet, elbise, mücevher, takı, bileklik, kolye, yüzük, küpe ve daha fazlası gibi el yapımı ürünler alın veya satın. Sıfır veya ikinci el ürünleri uygun fiyatlarla satın alın. Stil, rahatlık ve uygun fiyat için Soldd ile alışveriş yapın.

Satıcılar için:

Şirket kurmaya gerek yok
Soldd'da şirket kurma, web sitesi oluşturma veya ürünlerinizi pazarlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Ücretsiz bir şekilde hesap oluşturun ve ürünlerinizi eklemeye başlayın.

Bugün başlayın, para kazanmaya başlayın
Bir hesap oluşturmak ve platformda satılık ürünleri listelemeye başlamak 2 dakikadan az sürer. Sözleşme yok ve istediğiniz kadar ürünü ücretsiz listeleyebilirsiniz!

Evden bir iş başlatın
Soldd ile fiziksel bir yer kurmaya veya pahalı ekipmanlara yatırım yapmaya gerek yoktur. Evinizde ürettiğiniz ürünleri platformda kolaylıkla satabilirsiniz.
Hedefimiz, sizinki gibi işletmeleri güçlendirmek
Vizyonumuz, sizin gibi orta/küçük işletme sahiplerinin sektörlerinde başarılı olmalarını sağlayan bir platform oluşturmaktır.

Siparişlerinizden anında haberdar olun
Soldd ile gönderilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlar. Siparişin geçtiği andan hedefine güvenli bir şekilde teslim edilene kadar.

Alıcılar için:

Tutkunuz için alışveriş yapın
El işi, kendin yap projeleri ve kaliteli işçilik sevginizde yalnız değilsiniz. Soldd, mücevher ve çömleklerden örgü setlerine ve sanat malzemelerine kadar her şeye sahiptir. Değerli ellerde üretilen şeyleri satın alın.

Yüzlerce el yapımı ürünü keşfedin
Seçilmiş koleksiyonlarımıza göz atın veya satın almak istediğiniz belirli ürünleri arayın. Giyimden takıya, evinizin dekorasyonuna kadar her şeyi bulacaksınız.

Güvenebileceğiniz bir pazar yeri
Soldd, hem satıcılar hem de alıcılar için katı bir doğrulama sürecine sahiptir. Ayrıca, her iki taraf da satın alımlarından memnun kalana kadar ödemeleri güvende tutacak bir sistemimiz var.
Updated on
Feb 10, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Financial info
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted