Në Botë ndodhin përditë gjëra të mira, inspiruese për të gjithë ne. Megjithatë njerëzit janë dhënë shumë pas lajmeve stresuese, skandaleve, duke cunguar mundësitë për të çmuar çdo sekondë të jetës, dashurinë, kujdesin dhe gjërat e mira përreth vetës.

Duke pasur për bazë këtë gjë është krijuar portali “Unik” i cili përbëhet nga njerëz pozitiv që kanë për synim orientimin e lexuesve të vet në përdorimin e pozitivitetit për mirëqenie dhe sukses në jetë.

Ky portal synon t'ju çlodhë nga stresi dhe ngarkesa ditore. Tek ne do të gjeni qetësinë, relaksin dhe ide për të përmirësuar kualitetin e jetës, vetëm duke menduar pozitivisht.

Me shumë dashuri,
Ekipi i portalit “Unik”
Read more
Collapse
5.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
April 13, 2018
Size
1.5M
Installs
100+
Current Version
4.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Unik Portal
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.