Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на арапски

Experience Al Eqtisadiah Newspaper on your android. This application gives you the ability to read your digital issue every day, save stories for later use and view the issue's pages.

Features:

- Sharing articles via email, Twitter and Facebook
- Adding to favorites
- Custom channel view
- Search using keywords, authors or subjects
Искуство Ал Eqtisadiah Весник на вашиот Андроид. Оваа апликација ви ја дава можноста да ја прочитате вашата дигитална прашање секој ден, освен приказни за подоцнежна употреба и да ги видите страните на ова прашање.

карактеристики:

- Споделување статии преку е-маил, Фејсбук и Твитер
- Додавање во омилени
- Поглед на свој канал
- Пребарај користење на клучни зборови, автори или предмети
Прочитајте повеќе
Собери
3,7
Вкупно 15
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Bug Fixes
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
08 октомври 2018
Големина
5,8M
Инсталации
1.000+
Тековна верзија
1.0.5
Потребен е Android
4.2 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Saudi Research and Publishing Company
Програмер
Saudi Research and Publishing Company Saudi Arabia P.O.Box 851 Al Riyadh 11421
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.