StarPlusTV

Contains Ads

Per personat që jetojnë në Shkodër, StarPlusTV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e StarPlusTV, në platformën IPTV TVALB që transmeton në Amerike dhe Kanada ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.

Gjithashtu mund të na ndiqni edhe në platformën Abcom.

Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj
Read more
3.9
813 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
April 18, 2016
Size
4.5M
Installs
100,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Terenc Pepa
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.