StarPlusTV

Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF Beni një kërkim automatik në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, në Digitalb Satelit kanali nr 66, Abcom HD kanali 143, në livestream në faqen tonë zyrtare starplus-tv.com, nga iPhone, AppleTv, iPad duke shkarkuar aplikacionin tonë Star Plus Tv ne AppStore dhe PlayStore, në AMERIKE dhe KANADA në platformën HD TVALB, Europe në Platformat Tibo dhe NimiTv, nga ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.
Ju ftojmë të na ndiqni.

Star Plus – Televizioni juaj


Keywords: starplustv, lajme, lajmi fundit, shkoder, albania, shqip, news
Read more
Collapse
5.0
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

New version
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 3, 2018
Size
5.6M
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone 10+
Permissions
Offered By
Terenc Pepa
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.