StateOS

Contains ads
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

StateOS mobiilirakenduse teavitused hoiavad sind kursis kohustuste, hüvede ja võimalustega igapäevases elus. Erinevad riigi-, era- ja kolmanda sektori organisatsioonid saavad saata sulle personaalseid teavitusi ja informatsiooni.

StateOS eesmärk on keerata tänane e-teenuste pakkumine ümber ehk sa ei pea otsima informatsiooni ja teenuseid vaid vastupidi.

Rakendusse saab sisse logida Mobiil-iD või Smart-ID abil. Saad seadistada rakenduse kasutamise nii, et see avaneb telefonis vaid näotuvastuse või sõrmejälje tuvastamise abil.

Saad igal ajal loobuda teavitustest, mida ei soovi saada ja saad alati oma otsust muuta ning taas lülitada sisse teenusepakkuja õiguse sulle informatsiooni saata.

StateOS on mõeldud kasutamiseks mistahes rollis - resident, lapsevanem, kinnistu omanik, sõiduki omanik, patsient, ettevõtte omanik jne. See tähendab, et sul on võimalus saada kõigi endaga seotud kohustuste, hüvede ja võimaluste kohta vajalik info.

Teavituste saatmine käib üle X-tee ja personaalsete teavituste saatmine on liitunud teenusepakkujatele tasuta. Kampaania info saatmine on teenusepakkujale tasuline.
Updated on
May 30, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Improved UI
- Possible to share messages
- Can receive PDF documents
- Improved storage and security