500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Zainstaluj aplikacje Supervia24 na swoim smartfonie, by znaleźć najlepszą ofertę kilku produktów ubezpieczeniowych m.i.n ofert OC, Auto Casco, NNW i Asisstance.
Dostepne są produkty Szkolnego NNW dla Dzieci, Młodzieży oraz dla Studentów
Indywidualnego NNW oraz Kosztów Leczenia w skrócie KLZ czyli niezbędnej bezpłatnej pomocy medycznej w razie wypadku podczas wypoczynku lub uprawiania sportów zagranicą. W niedługim czasie udostępnimy inne produkty ubezpieczeniowe dla Ciebie.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosto i intuicyjna. Możesz wybrać sprawdzanie ofert w wersji „bez logowania” lub „z logowaniem”.

Logowanie polega na wpisaniu używanego przez Ciebie e-maila co pozwala po zakupie polisy przesłać Nam w kilka sekund polisę na twój wskazany adres.
Wybierz kartę Ubezpieczenia komunikacyjne, następnie zeskanuj kod Aztec ze swojego dowodu rejestracyjnego. Wszystkie dane auta oraz właściciela zostaną automatycznie wgrane w system i połączone z bazą danych o zniżkach w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym (UFG). Masz do wyboru kilkanaście wariantów oferty w zależności od zaznaczonych ikon. Pobaw się Wariantami i wybierz co potrzebujesz.
Po zaznaczeniu ikon i przejściu dalej otrzymasz oferty pasujące do twojego auta i posiadanych zniżek. Jeśli spodoba Ci się oferta, kliknij kup i po zapłacie przez szanowany system płatności PayU ( Allegro) polisa zostanie wygenerowana i przesłana na twój e-mail.
Logowanie w aplikacji umożliwia dodanie zawartej polisy w Menu pod profilem Moje polisy
W MENU dostępna jest opcja Wypowiedzenie aktualnej polisy OC.
Wystarczy, że wpiszesz dane właściciela, numer rejestracyjny, numer aktualnej polisy OC oraz nazwę Firmy Ubezpieczeniowej, nie zapomnij zaznaczyć z jakiego powodu wypowiadasz Umowę ( opcje masz trzy). Następnie wygeneruj Wniosek, prześlij na swój e-mail, podpisz własnoręcznie.
Jeśli zrobisz skan lub fotkę Wniosku to wyślij na adres e-mail udostępniony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w której masz polisę OC.
( to też masz udostępnione przez Nas).
Jeszcze łatwiejsze jest zawarcie polisy szkolnej NNW. Rekord zawarcia polisy to 55 sek.
Wybierasz kartę Szkolne NNW, wchodzisz, zastanawiasz się nad Wariantem, wybierasz ! Wpisujesz Dane Ubezpieczającego, następnie Ubezpieczonego ( wystarczy Imię i Nazwisko oraz PESEL) opłacasz ofertę w PAYU i polisa „ląduje” z szybkością twojego
LTE na twoim e-mailu.
Wykorzystaj narzędzia naszej aplikacji. Poleć nas swoim Przyjaciołom😊
Updated on
Jun 1, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Aktualizacja logowania przez Facebooka.