LiveIn Київміськбуд

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Згідно зі статистикою, вибір квартири перед купівлею може займати від 3,5 місяців до півроку. За цей час людина зазвичай перелопачує десятки сайтів ЖК, переглядає сотні планувань і ознайомлюється з незліченною кількістю акційних пропозицій.

Ми впевнені, що пошук і придбання квартири повинні приносити задоволення, а не занурювати в стрес. Щоб скоротити час пошуку житла, а також позбавити потенційних покупців від безмежної кількості пропозицій, ми розробили Livein - додаток, що дозволяє обрати і купити квартиру за допомогою декількох свайпов.

У базі Livein доступний перегляд житлових комплексів девелопера Київміськбуд, розташованих в місті Київ. З доступних пропозицій користувачеві покажуть тільки ті, які відповідають його потребам. Для цього ми розробили систему фільтрів, де кожен параметр допомагає наблизитися до ідеальної пропозиції:

Кількість кімнат: однокімнатна квартира або житло з 4-ох або більшої кількості кімнат - вибрати можна будь-який варіант.

Бажаний район: якщо є один або кілька бажаних районів у місті - користувач просто відзначає їх в списку. Якщо ж питання не принципове, можна шукати варіант відразу у всіх районах Києва, в яких здійснюється продаж житла.

Бюджет: потенційний покупець відразу вказує в якій ціновій категорії хоче розглянути квартири.

Дата заселення: чи хоче користувач в'їхати в квартиру якомога швидше, або готовий почекати пару місяців - залежно від обраних параметрів відбувається підбір ЖК на відповідній стадії будівництва.


На основі отриманої інформації додаток формує добірку підходящих за параметрами квартир, а також пропонує альтернативні варіанти житла, які не в повному обсязі, але на 70-80% втілюють в собі бажання користувача.

Відзначайте вподобані пропозиції, і ви не тільки зможете переглянути їх окремим списком, але і будете отримувати сповіщення про акційні пропозиції, що поширюються на ці квартири. Також існує особливий безкоштовний сервіс, завдяки якому можна зв'язатися з менеджером з приводу конкретного варіанту, і він вийде на зв'язок, володіючи всією інформацією щодо вашого фаворита.

Знайти житло за допомогою додатка - ще п'ять років тому це була б мрія футуриста, а сьогодні це найзручніший спосіб підібрати для себе квартиру, про яку ви завжди мріяли.

Livein app - онлайн помічник для тисяч людей, які хочуть купити для себе новий будинок і при цьому не витрачати на це багато сил, часу і особистих ресурсів.
Updated on
May 6, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

На початку травня на нас обрушився град, карантин продовжили, Пентагон визнав існування НЛО, а ми зробили додаток більш швидким.
Пам'ятайте, коли ви вручну закривали форму зв'язку з особистим менеджером, додаток вилітав? Тепер не буде.
Тепер всі райони завантажуються без проблем, і додаток не вилітає.
Оптимізація зображень: вони стали якіснішими, а важать при цьому менше. Так що тепер додаток завантажується зі швидкістю блискавки і приносить більше естетичного задоволення. (Так, ми молодці).