Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar të portalit më të lexuar shqiptar rreth ushqimit.

10,000+ receta gatimi, këshilla, video-receta, teknika dhe shumëçka tjetër në lidhje me botën e ushqimit.

KuzhinaShqiptare.com është portali më i vizituar dhe lexuar në tregun shqiptar në fushën e ushqimit. Mijëra receta, fotografi, komente dhe diskutime zhvillohen në platformën tonë çdo muaj.

Në këtë aplikacion ju do të gjeni receta gatimi nga kategori të ndryshme, menu/koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme, këshilla se si të jeni më efikas në kuzhinë etj

Disa nga veçoritë e aplikacionit përfshijnë:
Receta gatimi (përbërësit + udhëzimet hap pas hapi bashkë me fotografi)
Video receta (video të shkurta me udhëzime të detajuara)
Menu (koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme)
Autorët (mësoni kush po i shkruan recetat tua të preferuara dhe komunikoni me të)
Forma e kërkimit (çdo recetë që ju bie në mendje mund ta gjeni tek ne)

Disa nga kategoritë e recetave që do ti gjeni në këtë aplikacion përfshijnë:
Tradicionale (koleksioni më i madh i recetave tradicionale shqiptare)
Ëmbëlsira / Torte
Këshilla
Brumëra / Pite
Mishëra
Gjellëra
Sallata / Turshi
Pije
Supa
Pasta
Antipasta
Pjata të para
Pjata të dyta
Salca
etj…

Shënim:
Për një performancë sa më të mirë të aplikacionit, për ta përdorur atë duhet të jeni të kyqur në internet.
Read more
4.5
105 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Version 1.0
Read more

Additional Information

Updated
September 21, 2017
Size
3.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Manaferra LLC
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.