Tarifini Bul

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Günümüzde cep telefonlarının kullanımı fazlasıyla yaygınlaştı. Bu yaygın kullanım günlük hayata önce arama ve kısa mesaj servisi (sms) ile girdi. Daha sonraları ise cep telefonu kullanıcıları, farklı servisleri kullanarak cep telefonu kullanımının yaygınlığını arttırdı. Bu yaygınlaşma sürecinin günümüzdeki ayağı ise mobil uygulamalardır.

Bu mobil uygulama, bazı cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi Android işletim sistemini kullanan cihazlar için Java dilinde geliştirilmiştir. Bu uygulamanın geliştirilmesindeki hedef ise yemek yapmak isteyen cihaz kullanıcılıarına yeni deneyimler katmaktır.

'Tarifini Bul' uygulaması, Türk mutfağı yemek tariflerinden oluşmaktadır. Uygulama, veritabanındaki tüm yemek tariflerini, hazırlama süreleri ve kalorileriyle, kullanıcı dostu bir arayüz ile sunmaktadır.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve yanlış kullanımdan kaynaklanan hatalardan ötürü uygulama geliştiren kişi sorumlu değildir. Uygulama, geliştirici tarfından sık sık güncellenmektedir. Uygulama ile ilgili herhangi bir olumlu veya olumsuz geri dönüş için mail atabilirsiniz. Mail adresi aşağıda, iletişim bilgilerinde belirtilmiştir.
Updated on
May 29, 2013

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available