ЈСП Возен ред

Contains Ads

ЈСП Возен ред е апликацијата што ви треба за никогаш да не го испуштите градскиот автобус кој ви треба. Податоците за линиите се навремено и точно ажурирани од официјалниот сајт на ЈСП (www.jsp.com.mk).

JSP Vozen red e aplikacijata shto vi treba za nikogash da ne go ispushtite gradskiot avtobus koj vi treba. Podatocite za liniite se navremeno i tochno azhurirani od oficijlaniot sajt na JSP (www.jsp.com.mk).

ЈСП Возен ред (JSP Timetable) is the only application you need, so you never miss the city transport bus. Data for the lines is timely and accurately updated from the official JSP web page (www.jsp.com.mk).
Read more
Collapse
4.6
3,504 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Ажуриран возниот ред (зимски) за Pовеќето линии (30.01.2017)

За следните линии нема распоред на сајтот на ЈСП:
- делничен
59А
59Б
49
- сабота
21А
21Б
58Б
60
26
57А
32
63А
63Б
64А
49
- недела
18А
58Б
60
26
57А
21
21А
21Б
118
63Б
64А
32
49

16
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 30, 2017
Size
3.6M
Installs
100,000+
Current Version
1.5.6
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
tdelev
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.