Телеком ЕМПБ е апликација наменета за сите вработени во Македонски Телеком и сите оние кои имаат желба да станат дел од тимот на Телеком. Апликацијата е достапна за сите резиденти на Република Македонија

- Панелот за вработени ги содржи сите информации за бенефитите кои се добиваат работејќи во Македонски Телеком. Искусете ги попустите, бенефитите, компаниската ID картичка, интерните и огласите од целата Deutsche Telekom групација. Добивајте известувања за новостите и потсетници од вашата агенда.

- Панелот за вработување (BECOME ONE OF US) ги содржи информациите за сите отворени работни позиции во Македонски Телеком, како и условите за аплицирање. Сите оние кои сакаат да ги прегледаат поволностите и бенефитите од работата во Македонски Телеком, можат да го направат тоа со клик на ова копче.

- Логирање во апликациата е возможно преку телефонски број и пин код кој го издава МКТ.
Read more
Collapse
5.0
3 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Верзија 1.1 со поправени грешки.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 12, 2019
Size
42M
Installs
100+
Current Version
1.7.2
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Makedonski Telekom AD Skopje
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.