3,5
13 илј. рецензии
1 мил.+
Преземања
Оцена на содржината
Сите
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот

За апликацијава

Подобрената мобилна апликација Telekom MK ви ги нуди сите информации за вашата искористеност на интернет, минути, роаминг и SMS на вашите мобилни броеви, воедно е најдобрата алатка за едноставно и лесно следење на сите ваши фиксни и мобилни услуги на едно место. Дополнително, Telekom MK ви нуди најбрз и најбезбеден начин да ги платите вашите сметки и да надополните припејд ваучер. Управувајте со вашите и услугите на вашите најблиски насекаде во секое време.

Што нуди Telekom MK?

1. Едноставно следете ја потрошувачката – сѐ на почетниот екран.
• Проверете во секое време колку минути имате потрошено и колку преостануваат
• Имајте преглед на потрошувачката на мобилен интернет брзо и едноставно
• Следете повеќе додадени услуги: управувајте со услугите на вашите најблиски преку додавање на нивните проеви на вашиот профил
• Dark mode тема на апликацијата: персонализирајте го изгледот на апликацијата според вашите преференци и лични потреби

2. Управувајте со повеќе услуги на едно место
• Управувајте со сите услуги со едноставен преглед: разговори, SMS, роаминг, интернет пакети и фиксни услуги
• Управувајте со додадени броеви од вашите најблиски
• Додадете нови броеви на вашиот профил едноставно и брзо

3. Имајте преглед на деталите за услугите и активации на дополнителни пакети
• Добивајте известување за месечните сметки и нивниот статус
• Купете дополнителни пакети за разговори, SMS, роаминг и интернет

4. Платете ги вашите сметки или сметките на други со внесување на бројот на фактурата или со скенирање на баркодот на хартиената сметка.
• Детален преглед над сите ставки во вашиот месечен износ за плаќање
• Платете повеќе сметки одеднаш
• Платете електронски со кредитна или дебитна картичка
• Добивајте нотификации за навремено и редовно плаќање на сметките
• Проверете ги платените сметки од минатите месеци

5. Дополнување на припејд ваучер
• Уживајте во ексклузивните понуди само преку Telekom MK и бидете во тек со останатите понуди
• Надополнете го вашиот припејд ваучер или на друг Телеком број
• Едноставно активирајте дополнителни пакети

6. Помош и поддршка
• Контактирајте со корисничка поддршка преку Live chat
• Добијте одговори на често поставените прашања во секцијата за Помош и поддршка
• Пријавете можни пречки во користењето на Телеком услугите, детектирајте ги и решете ги во најбрз можен рок преку опцијата Виртуелен техничар
• Следете ја состојбата на пријавените пречки во користењето на Телеком услугите и дознајте веднаш штом истите се отстранети
Ажуриранa на
18.1.2024

Безбедност на податоците

Безбедноста започнува со разбирање како програмерите ги прибираат и споделуваат вашите податоци. Праксата во однос на приватноста и заштитата на податоците може да се разликува според користењето, регионот и вашата возраст. Програмерот ги обезбедил информацииве и може да ги ажурира во иднина.
Апликацијава може да ги споделува овие типови податоци со трети страни
Лични податоци, Финансиски податоци и 4 други
Оваа апликација може да ги прибира овие типови податоци
Лични податоци, Финансиски податоци и 5 други
Податоците се шифрираат при префрлување
Може да побарате бришење на податоците

Оцени и рецензии

3,4
12,9 илј. рецензии
Jovan Krstevski
27 јануари 2024
Lazovi! Reklamiraat 200GB internet kako neogranicen i ne ti pokazuvaat vo aplikacijata kolku internet imas preostanato i ne ti dava da aktiviras besplatna opcija stream on koja ti dozvoluva da koristis Youtube bez da ti se trosi internetot. Barem da mi dozvolat da ja koristam opcijata i moze ke dobies 3 zvezdi. Nikako ne aktivirajte Magenta Unlimited samo za djabe ke davate pari.
55 лицa сметаат дека рецензијава е корисна
Дали сметате дека ова е корисно?
Vitomir Stojanoski
24 јуни 2024
Vasite uslugi za toa sto vi plajkam SE UZASNI I SRAMNI , neznam dali nekoj kompetenten gi pratit javuvanjata na problemive na 122 i dali voopsto vi e gajle , so vasata "napredna " , odnosno SKAPANA tehnologija jas vejke 3-4 godini imam problem so brzinata na domasniot internet , vo kontinuitet 3 do 4 pati SEKOJ MESEC prijavuvam problemi a toa mozete i samite da go vidite kaj vasite operatori na 122 , sekoj mesec redovno plajkam 5500 denari , kako ne vi sram !!!
1 лице смета дека рецензијава е корисна