OKLIF Cari Hesap Takip Sistemi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Teknolojinin hızlı gelişmesi, akıllı cihazların bilgisayarların yerini almaya başlaması ve geniş bant internet kullanımının artması gibi yenilikler bilgiye erişim konusunda farklı yöntemler ortaya çıkartmıştır. Zamanla kişisel verilerin sabit bilgisayarlar içerisinde saklanması zorunluluğu ortadan kalkarak internet tabanlı sistemler sayesinde mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar ile her yerden bilgi erişimine olanak sağlanmıştır.

Bu hızlı gelişmeler ve "Veresiye 5" kullanan kullanıcılarımızın da taleplerini göz önünde bulundurarak Terkon Teknoloji ve GriMedya ortaklığı ile AR-GE faaliyetlerine başladık.

Kolay yazılabilir olması ve akılda kalıcı olması sebebi ile proje adı OKLIF Cari Hesap Takip Sistemi olarak belirlenen yeni projemiz; masaüstü, mobil ve web platformlarına sahip internet üzerinden çalışan, bilgilerinize ev, ofis vb. gibi farklı yerlerden eş zamanlı ve anında erişmenizi sağlayan hızlı, basit ve güvenli, yeni nesil online cari hesap takip sistemidir.

Hali hazırda firmamıza ait Veresiye programını (Veresiye Defteri) kullanan kullanıcılarımız dilerse tüm verilerini hızlı ve basit bir şekilde OKLİF projesine aktarabilir. Bahse konu veriler internet üzerinde, firmamıza ait özel sistemlerde sürekli yedeklendiği için kullanıcılarımızın bilgisayar veya mobil cihazlarında herhangi bir kişisel veri tutulmamaktadır, dolayısı ile veri kaybı tamamen ortadan kalkmıştır.

v.1.0.2 - Eklenen Özellikler (17 Ocak 2016)
- Yeni GSM arama özelliği
OKLIF ile müşterilerinizi, telefon rehberine kayıt etmeden arayabilirsiniz..
The rapid development of technology, begin to take the place of computers and smart devices has revealed different ways information about broadband access innovations such as increased use of the Internet. It eliminates the necessity of storing in the hard times of personal data to his computer and was made possible thanks to the internet-based system for mobile devices and tablet computers with access to information from anywhere.

This rapid development and "cuff 5" considering the demand of our clients, we have started using TERKO Technology and R & D activities in partnership with grimedy.

With and because it is not easy catchy name can be written project OKLIF Current Account Tracking System designated as our new projects; desktop, mobile and web platform working via the Internet with information to your home, office and so on. As different places simultaneously and gives you instant access fast, simple and safe, current account is a new generation of online tracking system.

At present, our company started the program the cuff (cuff Book) can transfer all data if users wish our users a fast and simple way to OKLİF project. Such data on the internet, on our users' computers or mobile devices for which our company is backed up consistently in the private system of keeping any personal data, data loss and accordingly are completely eliminated.

 v.1.0.2 - Added Features (January 17 2016)
- New feature for GSM calls
   OKLIF with your customers, you can search without saving the phone book ..
Read more
Collapse
3.8
95 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

1.0.5 : Güncellemesi
- SSL kütüphanesi güncellemesi.
1.0.4 : Güncellemesi
Düzeltmeler
- Tabletlerde GSM arama özelliğimiz sebebi ile oluşan "Cihanız ile uyumlu değildir" sorunu düzeltildi.

1.0.3 - Güncellemesi
- Yeni GSM arama özelliği
OKLIF ile müşterilerinizi, telefon rehberine kayıt etmeden arayabilirsiniz.

Düzeltmeler
- Android M sürümünde "telefon arama yetkisi" sorunu düzeltildi.
- Cari kart eklerken oluşan hatalar düzeltildi.
- Saat GMT + 2 problemi düzeltildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 23, 2016
Size
4.0M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.5
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Terkon - GriMedya
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.