Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

3news is a credible news mobile app that delivers objective content and breaking news on timely basis.

The app also features live streams, audio on demand ,video on demand, searchable archival materials and many more.

3news is a property of MG Digital Media Limited.
3news е кредибилен вести мобилен стан кој обезбедува објективна содржина и кршење вести на навремено основа.

Апликацијата исто така, располага преноси во живо, аудио на барање, видео на барање, може да се пребарува архивски материјали и многу повеќе.

3news е сопственост на М.Г. Дигитал Медиа Limited.
Прочитајте повеќе
Собери
3,4
Вкупно 5
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Дополнителни информации

Ажурирано
23 февруари 2018
Големина
13M
Инсталации
500+
Тековна верзија
1.0
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
MG Digital Limited
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.