Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Estonian

THS on lihtne, efektiivne ja mobiilne keskkond sisseostetavate on-demand teenuste haldamiseks lepingupartnerite vahel – vajaduse tekkimisest kuni teostuseni. Keskkonda on võimalik integreerida kõik seotud osapooled ning see pakub täielikku ülevaadet kogu teenuse protsessist, igal ajal ja igal pool. THS aitab tõsta kaasatud osapoolte äri efektiivsust, hoides kokku teenuste tellimisele, haldamisele, planeerimisele, kommunikatsioonile ja aruandlusele kuluvat ressurssi.

THS on mõeldud nii teenuste tellijale kui pakkujale, kellel omakorda on võimalik süsteemi liita vastavalt kõik struktuuriüksused ja alltöövõtjad. Planeeri ja halda näiteks seadmete, hoonete, ruumide hooldus- ja remonditöid, turundus- ja kampaaniatamerjalide tarnet, tööriistade ning muu inventari renditeenuseid jpm.


Lihtne


THSi on lihtne nii kasutusele võtta, kui ka igapäevaselt kasutada. Uute objektide, etappide ja kasutajate lisamine on mugav ja loogiline.
Efektiivne


Äriliselt kasulik kõigi osapoolte jaoks ning võimaldab hoida fookust ettevõtte põhitegevusel. Vähenevad teenuste haldamisega seotud kulud, samuti ei jää ükski töö, tähtaeg või muu infokild tähelepanuta. 
Mobiilne


THS on kättesaadav ning kasutamiseks valmis igal ajal ja igal pool. Uue töösoovi lisamine võtab aega kõigest paarkümmend sekundit ja tänu mobiilirakendusele saad seda teha just siis ja seal, kui selleks vajadus tekib.
THS is a simple, efficient and mobile environment for managing outsourced on-demand services between contractors - from need to implementation. It is possible to integrate the environment with all involved parties and provides a complete overview of the entire service process, anytime, anywhere. THS helps to increase the business efficiency of involved parties by keeping the resources for ordering, managing, planning, communicating and reporting services.

The THS is intended for both the subscriber and the provider of services, who in turn can integrate all the structural units and subcontractors respectively. Plan and manage, for example, maintenance and repair work for equipment, buildings, premises, delivery of marketing and campaign agents, rental of tools and other equipment, etc.


Easy

THS is easy to deploy and to use on a daily basis. Adding new objects, stages, and users is convenient and logical.


Effective

Commercially beneficial for all parties and keeps the focus on the company's core business. The cost of service management is reduced, and no work, deadline, or other information stick is overlooked.


Mobile

THS is available and ready for use anytime and anywhere. Adding a new job request will only take a few dozen seconds, and thanks to the mobile application you can do it right when and where you need it.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
May 10, 2019
Size
19M
Installs
50+
Current Version
4.0.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Total Handling of Services
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.