TiBO mobile TV

ABONOHU
Online në www.tibo.tv/bli/product-category/mobile-tv/
ose gjej dyqanin më afër teje www.tibo.tv/dyqanet


PROVO FALAS TIBO Mobile TV
1. Shkarkoni aplikacionin nga Play Store / App Store
2. Regjistroni të dhënat tuaj në “Sign Up”/”Regjistrohu”
KUJDES: Vendosni Email të saktë kur të bëni regjistrimin dhe bëni verifikimin duke klikuar në linkun që ju dërgohet automatikisht për verifikim.
3. Sapo verifikoni Emailin ju dërgohet një tjetër Email me të dhënat e abonimit TiBO për mobile që përfshin:
• username (përdoruesi)
• password (fjalëkalimi)

Plotësoni të dhënat (që morët me email “Përdorues” dhe “Fjalëkalim”) tek aplikacioni TiBO Mobile TV.
Këto të dhëna janë të vlefshme njëkohësisht edhe për të provuar 1 ditë FALAS dhe aplikacionin tonë TiBO SMART TV në televizorët Android Smart TV.

Ky shërbim mundësohet për të gjithë shqiptarët dhe shqipfolësit, në të gjitha territoret.

VINI RE:
 Nëse nuk mbani mend “Fjalëkalim-in” që keni regjistruar ju mund ta ndryshoni atë në çdo moment tek “Hyr/ Harrova Fjalëkalimin” (apo Log in / Forgot Password).
 ABONIMI FALAS 1 ditë ofrohet vetëm 1 herë abonimin falas dhe vlen njëkohësisht për mobile dhe Smart TV, më tej duhet të kryeni abonimin përkatës për të parë shërbimet TiBO.
 TiBO mobile TV mundësohet me çfarëdo lidhje interneti mbi 1 mbps 3G, 4G apo Wi Fi. Ne këshillojmë të përdoret një lidhje Wi Fi për të mos konsumuar Mgb nga paketa e operatorit telefonik përkatës.
 Abonimi për mobile është një shërbim lehtësisht i transferueshëm nga një pajisje (android apo ios) në tjetrën duke bërë më parë “log out” (dalje) nga pajisja fillestare.

SI AKTIVIZOHET SHËRBIMI ME PAGESE?
1. Shkarko FALAS aplikacionin “TiBO mobile TV” nga Google Store
2. Kryej abonimin mujor në www.tibo.tv/bli
Brenda pak minutave ju do të merrni një email me kodin (user+password) tuaj për mobile.
3. Hyni me “Përdorues” me “Fjalëkalim” tuaj dhe SHIKIM TË KËNDSHËM.

ÇFARË PËRMBAN TIBO MOBILE TV?
• Mbi 90 kanale shqiptare sportive dhe të huaja Live TV.
• Video On Demand me mbi 1500 filma shqiptarë, të huaj dhe filma të dubluar në shqip për fëmijë.
• Shërbimin Catch-up, i cili mundëson regjistrimin automatik 7 ditor të kanaleve më të ndjekura nga të gjithë bashkatdhetarët.
• Shërbimin EPG, me informacion mbi programet e kanaleve

Abonohuni online në www.tibo.tv/bli/product-category/mobile-tv/ ose gjej dyqanin më afër teje www.tibo.tv/dyqanet


PËR ÇDO PAQARTËSI KUJDESI I KLIENTIT TIBO ËSHTË NË DISPOZICIONIN TUAJ 24/7.
Viber/Whatsapp (355) 689082244 / 676006767
Email: info@tibo.tv
Chat: www.tibo.tv
Skype: tiboiptv
https://www.facebook.com/tiboiptv
https://www.instagram.com/tiboiptv
Europë/Azi/Australi: T. (355) 44 31 4444 | Mob. (355) 676006767
Amerikë/Kanada: T. (917) 775-5003 / (917) 775-5012 | Mob. (844) 842-6872

DYQANET:
TiBO Shop 1: Brenda në terminalin e Aeroportit “Nënë Tereza”, Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 69 600 18 18. Email: tia@tibo.tv.
TiBO Shop 2: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, "Kati i dytë", 1001,Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 67 600 67 67. Email: store@tibo.tv.
Distributorë TiBO në Botë: www.tibo.tv/dyqanet
Online: www.tibo.tv
Read more
Collapse
3.8
1,236 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

*Bug fixing
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 6, 2021
Size
Varies with device
Installs
100,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TIBO SHPK
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.