Tık Pratik

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2002 yılında Tüketicilerin temel ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılama, günlük hayata pratik çözüm sunan Market Ürünlerinin üretim, paketleme ve dağıtımlarını yapma adına ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada yaklaşık 6 kategori ve 400 ayrı ürün yelpazesiyle Market ve Perakende Satış Noktaları sektörüne yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten GULF GROUP, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarılı bir biçimde yürüttüğü pazarlama, dağıtım ve üretim serüveni konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik ve Uluslararası standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören GULF GROUP, tüm Satış, Dağıtım ve Pazarlama proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. Bu başarılı gelişmenin bir sonucu olarak 6 kategoride 400 ayrı ürün çeşidi ile sektöründe önemli bir boşluğu dolduran GULF GROUP tüm çalışmalarında kalite kontrolü üretimin en başından itibaren gerçekleştirmektedir.

Satış noktası geri bildirimlerini ve Tüketici taleplerinizde aralıksız takip eden ve bu beklentilere cevap verebilecek ürün gelişimlerini sürekli hale getiren firmamızda temel felsefe sürekliliğe dayalı koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesidir.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği başta Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Balkan ülkelerine yönelik ihracatı ile NEW CITY marka kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece küresel oyuncu olmanın, haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir. Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yolda, bizleri tercih etmeniz dileğiyle…
In 2002, the first bases for the production, packaging and distribution of the Market Products which meet the basic needs and requirements of the consumers and provide daily solutions for daily life have been taken and as of today the production and marketing activities directed to the Market and Retail Sales Points sector with about 6 categories and 400 separate products GULF GROUP is continuing its activities in a very deep and institutional development process in its sector with a rapid development trend.

GULF GROUP sees the marketing, distribution and production adventure that it carries out successfully as a whole as a whole from the quality of materials, quality of goods, technological and International standards to the quality of employee in the frame of Total Quality Concept with its professional staff, highly developed and internationally accredited in all sales, distribution and marketing processes successfully implementing a process. As a result of this successful development, GULF GROUP, which has filled an important gap in its sector with 400 different product categories in 6 categories, realizes the quality control production from the very beginning.

Our basic philosophy is continuous unconditional customer satisfaction based on continuity in our company which constantly keeps track of sales point feedbacks and product developments which can follow these expectations without interruption.

Our company, which puts the human and the responsibility towards it as a basic element in all of its works, is also proud of being exported to Europe, Middle East, Africa and Balkan countries and carrying out NEW CITY quality beyond the borders of the country and thus being a global player.

Our company will continue to work with the difference of products and approach that it puts forth and with the understanding of responsibility that it brings with it, with an increasing momentum from now on. In this way we went out to be worthy of you, with the wish that you would choose us ...
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
August 14, 2018
Size
3.4M
Installs
10+
Current Version
1.5
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location, Digital Purchases
Permissions
Offered By
Ticimax
Developer
Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.