Tildes Jumis Uzņēmuma vadība

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Latvian

Tildes Jumis mobilā lietotne nodrošina uzņēmuma galveno darbības rādītāju atspoguļojumu ērtā un uztveramā veidā viedtālruņa ekrānā. Lietotnē iespējams aplūkot ieņēmumu, izdevumu un peļņas rādītājus, kā arī informāciju par jaunākajiem darījumiem. Lai sekotu līdzi naudas atlikumiem kasē un bankā, pieejams atlikumu dinamikas grafiks par pēdējām piecām dienām.

Lietotne ir īpaši ērta uzņēmuma darbiniekiem, kas ikdienā strādā ar klientiem. Darbinieki var viegli atrast aktuālo darījumu partneru rekvizītus un kontaktinformāciju, kā arī darījumu vēsturi.

Lai lietotnē aplūkotu sava uzņēmuma datus, uzņēmuma grāmatvedībai nepieciešams izmantot risinājumu Tildes Jumis, kā arī jābūt pieslēgtam pakalpojumam Tildes Jumis Pro. Lai pieteiktos pakalpojumam Tildes Jumis Pro, sazinieties ar Tildes Jumis atbalstu: jumis@tilde.lv
The Tildes Jumis mobile app delivers the key performance of the company in a convenient and comprehensible way on the smartphone's screen. The app lets you view earnings, expense and profit figures, as well as information on recent transactions. To keep track of cash balances in the cashier and the bank, a schedule of balance dynamics for the last five days is available.

The app is especially handy for company employees who work with customers on a daily basis. Employees can easily find current business partner details and contact details as well as transaction history.

To view your company data in the app, company accounts need to use the Tildes Jumis solution and be connected to Tildes Jumis Pro. To apply for Tildes Jumis Pro, contact Tildes Jumis support: jumis@tilde.lv
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Iespēja norādīt finanšu atskaišu periodu

Option to change timeframe of the KPIs
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 5, 2018
Size
8.0M
Installs
100+
Current Version
2.1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tilde.com
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.