Time 2 Eat

Use Time2Eat to reserve a table in you favourite restaurant or to order food online in Albania. Fast easy to use and helpful.

Features:

* Order food online and have it delivered to your location
* Reserve a place in your desired restaurant in Albania through your smartphone
* Discover new places to dine and enjoy delicious plates
* View the detailed menu and their respective prices of each restaurant or pizza house
* Search restaurants and order them by user and client ratings
* Navigate to the restaurant using your phones GPS
* Find dining places near you
* Filter your searches by kitchen type, unique features or panorama
* Use your Time2Eat account to track your orders and reservations

Keywords: restaurant reservation,food delivery,travel,albania

*************************************************************

Time2Eat është një aplikacion për të rezervuar tavolina në restorante në Shqipëri dhe për të bërë porosi katering nëpërmjet smartphone-it ne menyre te shpejte dhe te thjeshte.

Karakteristikat:

* Porosit ushqim online me ane te smartphone-it
* Rezervoni tavolina ne Restorantet me te mira ne Shqipëri
* Zbuloni vende te reja për të drekuar dhe darkuar
* Menu te detajuara për çdo Restorant dhe Piceri
* Listim pjatash me çmimet përkatëse
* Kërkoni restorante dhe rendit sipas vlerësimeve te klientëve dhe përdoruesve
* Navigoni tek vendndodhja e restorantit nëpërmjet GPS-it të telefonit
* Zbuloni restorantet me afer jush
* Filtro kërkimet sipas kuzhinave, karakteristikave e veçorive te restorantit ose sipas panoramëes
* Përdor llogarinë Time2Eat për të shikuar veprimtarinë tuaj gastronomike

Fjale Kyçe: rezervim ne restorant,ushqim me porosi,vizito Shqipërinë
Read more
Collapse
4.7
55 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug Fixes
Design Improvements
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 9, 2016
Size
8.1M
Installs
1,000+
Current Version
3.2.8
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
OneClick shpk
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.