Okyanus Veli İletişim Üçgeni

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Veli İletişim üçgeni, okyanus kolejlerinde eğitim gören okul öncesi öğrencileriniz hakkında okul ile kolayca iletişim kurmanızı sağlar.

Uygulamaya giriş yaparak; öğrenciniz hakkında anlık bilgilere sahip olabilir, öğretmeninize kolayca mesaj göndererek randevu talebinde bulunabilir, beslenme durumu yemek listesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1-) Uygulamaya giriş yapamıyorum hata veriyor veya uygulamadan atıyor, nedeni nedir ?

Bunun bir çok sebebi olabilir. Öncelikle internet bağlantınızın olduğundan ve uygulamanın son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Genel olarak yaşanan sorunların sebebi şu şekildedir;

a. Interaktif kullanıcınız ile VİÜ kullanıcınız eşleşmiyordur. (Uygulama hata verir.)
b. VIU kullanıcınız olmasına rağmen aktifleştirilmemiş veya yetki tanımlaması yapılmamıştır. (Genellikle uygulama içerisinde boş bir sayfa görürsünüz.)
c. Oturumunuz sonlandırılmıştır. (Kullanıcı oturumları belirli zaman aralıklarıyla sonlandırılır. Sağ üstteki yetki butonuna dokunarak çıkış yapın ardından tekrar giriş yapın.)

2-) Şifremi sıfırlamak istiyorum ne yapabilirim ?

Sistemimiz Interaktif ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Şifrenizi Interaktif üzerinden sıfırlayabilirsiniz.

3-) Bildirim alamıyorum ne yapmam gerekir?

Uygulamanın bildirim göndermesine izin verdiğinizden emin olun. Ayarlar > Uygulamalar > Veli İletişim Üçgeni üzerinden izini kontrol edebilirsiniz. Daha sonra çıkış yapıp tekrar giriş yaparak sorunu çözebilirsiniz.

4-) Neden bu kadar sık güncelleme alıyorum?

Uygulamayı geliştirmeye devam ediyoruz. Veli - Öğretmen ilişkisi dışında bir çok kademe ve yetki türü bulunmaktadır. Bu nedenle bazı güncellemeler kademeye özel veya performans geliştirmesi üzerine yapılmaktadır.

5-) Yaşadığım sorun yukarıda belirtilmemiş veya çözümler işe yaramadı ne yapabilirim?

Bizimle viu_android@techlife.com.tr adresinden kullanıcı adınızı, cihaz modelinizi ve uygulama sürmünüzü yazarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sağ taraftaki açılır menüsünden "Destek" butonuna dokunarak bu işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilebileceğini unutmayın.
Updated on
Aug 8, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available