Sille shishen

14
Contains Ads

Siç jemi mësuar të luajmë lojën me shishe të ndryshme tani edhe ne shqip në menyrë elektronike. Shtoni pyetjet apo fjalite tuaja, ndryshoni ato dhe prisni sistemin që të zgjedh në mënyrë të rastësishme për ju.
Read more
Collapse
4.4
14 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
October 26, 2017
Size
12M
Installs
500+
Current Version
1.4.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
T. Loshi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.