Meso Anglisht Offline

Contains Ads

Mëso gjuhën angleze në mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë.

"Mëso Anglisht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën më të folur ne botë nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni fjalitë apo edhe grupet tuaja favorite dhe t'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 22 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme.
Read more
4.7
347 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Përmirësime në performancë dhe dizajn.
-Shtimi i fjalive të reja
-Ridizajnimi i komplet aplikacionit
-Vendosja e shpejtësisë në shqiptime
----------------------------------------------------
-Bug fixes, performance and design issues.
-New phrases added
-Redesigned UI
-Ability to assing voice speed
Read more

Additional Information

Updated
June 29, 2018
Size
7.3M
Installs
50,000+
Current Version
5.0.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
T. Loshi
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.