Meso Italisht

Contains Ads

Mëso gjuhën italiane në mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë. "Mëso Italisht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën italiane nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni shprehjet apo edhe grupet tuaja favorite dhe t\'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 20 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme.
Read more
Collapse
4.4
11 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
October 26, 2017
Size
5.3M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
T. Loshi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.