Meso Turqisht

Contains Ads

"Mëso Turiqsht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën turke nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni fjalitë apo edhe grupet tuaja favorite dhe t'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 22 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme
Read more
Collapse
4.4
63 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
October 26, 2017
Size
5.3M
Installs
10,000+
Current Version
1.2.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
T. Loshi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.