Ponitrianske múzeum

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Ponitrianske múzeum Vám poskytuje možnosť prehliadky po expozícii múzea s výkladom v podobe audiosprievodcu nainštalovaného v zariadení Vášho mobilného telefónu. Vďaka mobilnej aplikácii si môžete vychutnávať prehliadku múzea nielen vizuálne, ale i akusticky.

POUŽÍVANIE APLIKÁCIE:
Aplikáciu „Ponitrianske múzeum“ spustíte jednoduchým kliknutím na tlačidlo OTVORIŤ a privíta Vás úvodná obrazovka s fotografiou Ponitrianskeho múzea v Nitre.
V hornej časti obrazovky sa nachádzajú 3 ikony:
• Otváracie hodiny
• Adresa a kontakt múzea
• Vlajka krajiny s možnosťou výberu príslušného jazyka (SJ, AJ, NJ)
Jazyk aplikácie si zvolíte kliknutím na vlajku krajiny, v ktorej ju chcete používať. Audio- i textový obsah sa Vám automaticky načítajú a na základe Vášho výberu obsluhujete aplikáciu buď v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku.
Nižšie sa nachádzajú 3 možnosti výberu
O NÁS, EXPOZÍCIA, O APLIKÁCII

Úvodnú obrazovku so stručným popisom expozície nájdete v časti O NÁS.
Po kliknutí na možnosť EXPOZÍCIA sa Vám otvorí zoznam nahrávok k jednotlivým obdobiam v smere prehliadky expozície s dĺžkou trvania danej nahrávky spolu s obrázkom konkrétnej vitríny v múzeu k danému obdobiu.
Po kliknutí na názov zvukového súboru a na tlačidlo PLAY môžete počúvať výklad k exponátom a zároveň pohybovať s textovým obsahom na obrazovke posúvaním zhora nadol, aby ste si mohli prezrieť celý jej obsah a taktiež prečítať sprievodné komentáre k výkladu o expozícii.
Po vypočutí nahrávky automaticky nasleduje ďalšia v poradí. V prípade, že si chcete vypočuť nahrávku ešte raz, môžete tak urobiť pomocou tlačidla SPÄŤ a naopak, pomocou tlačidla VPRED sa dostanete k nasledujúcej nahrávke. Nahrávku môžete kedykoľvek prerušiť pomocou tlačidla PAUSE.
Ak Vás zaujíma, kto sa na aplikácii podieľal a radi by ste vyjadrili svoju spokojnosť, kliknite prosím na možnosť O APLIKÁCII, kde sú uvedené logá a názvy spoločností.

Po kliknutí na dolnú ikonu OHODNOTIŤ môžete vyjadriť svoju spokojnosť s aplikáciou kliknutím na počet hviezdičiek (5 hviezdičiek - najväčšia spokojnosť, 1 hviezdička - najnižšia spokojnosť).
ĎAKUJEME A PRAJEME VÁM PRÍJEMNÚ NÁVŠTEVU PONITRIANSKEHO MÚZEA!
Nitra Museum gives you opportunity to tour the museum after exposure to the interpretation in the form of audio guide devices installed on your mobile phone. Thanks to the mobile app, you can enjoy use the museum both visually and acoustically.

USING:
Applications "Nitra Museum" runs a simple click on the Open button and you'll be greeted with a welcome screen photo of Nitra Museum in Nitra.
The top of the screen are three icons:
• Opening hours
• Address and contact Museum
• The flag of the country with the possibility of selecting the appropriate language (Slovak, English, German)
The application language you choose clicking on the flag of the country in which you want to use it. Audio and text content will be automatically entered based on your selection you manage applications either in Slovak, English or German.
Below are 3 choices
ABOUT US, exposure, on application

Start screen with a brief description of treatment, see About Us.
After clicking on the possibility of exposure you will open playlist for each period in the direction inspections exposure to the duration of the recordings along with a picture of a particular display cases at the museum for the period.
Clicking on the name of the sound file and the play button, you can listen to exhibits and interpretation at the same time move the text content on the screen by moving from top to bottom, so you can view all of its contents and also read the comments accompanying the interpretation of exposure.
After hearing the recordings automatically followed by the next. In case you want to listen to the recording again, you can do so by using the Back button, and vice versa, using the Forward to get to the next track. You can interrupt the recording by pressing PAUSE.
If you are wondering who on the application involved and would like to express my satisfaction, please click on the option on the application, which lists the names and logos of companies.

After clicking on the icon in the lower judge you can express their satisfaction with the application by clicking the number of stars (five stars - the highest satisfaction, one star - the lowest satisfaction).
Thank you and I hope you enjoy Ponitrian VISIT THE MUSEUM!
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
January 19, 2016
Size
45M
Installs
100+
Current Version
1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Touch4IT s.r.o.
Developer
Hany Meličkovej 5 841 05 Bratislava Slovensko
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.