Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

WebSimetri.Com 2009’ de kurulmuş ve web tasarım ajansı sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu süreçte yaklaşık 1200 Kurumsal Firmaya web alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.

Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinen Web Simetri tasarım uzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.

7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
websimetri.co 2009 'was established and aims to provide services in web design agency sector. In this process, the company has served nearly 1,200 corporate web space and continues to serve.

Customer satisfaction and quality-oriented work we do every day one step further rises, adopt a more professional work in this area demonstrates our quality.

Although our company is not very old; in the year and names team dedicated to this sector. Following current web trends at the beginning of our work, and sometimes we review trends in web design work for achieving better quality of life to be different from competitors by identifying ourselves.

Our founder is aware now working great the way to large companies with sectoral business associations 100% satisfaction-oriented, authentic and reliable project management, the design and application of technology, trying to reach faster to the effective and profitable results. the appropriate website to your expectations aims to provide you with the most elegant design and excellent visual design experts Web symmetry as well, to offer you a unique and creative work.

7/24 technical support that allows our team to leave logic aside conventional advertising agencies, brand and opens another window to your problem with institutionalization. Affordable advertising, design, software, solutions and consultancy to produce our endeavor to achieve accurate results.

Besides the companies we work with to provide good service, the right to ownership of the project to create jobs and achieve success are our priority. Come and enjoy the privilege of working with an experienced web agency.
Read more
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 3, 2017
Size
270k
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Manisa Bilişim & Web Simetri (İnternet Hizmetleri)
Developer
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.