Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İçimdeki Hazine, otizm spektrum bozukluğu, down sendromu ve öğrenme zorlukları yaşayan çocukların eğitimine evde destek vermek için çocuk psikologları ve eğitmenler gözetiminde geliştirilmiş, bir eğitici oyun uygulamasıdır.

Harfler, sayılar, renkler, hayvanlar ve eşyalar gibi temel bilgilerin, öğrenme güçlüğü ve odaklanma sorunu yaşayan çocuklara Uygulamalı Davranış Analizi tekniği (UDA) ile geliştirilen seçme, eşleştirme, sıralama, çizme ve sesli oyunlar aracılığıyla öğretilmesi amaçlanır. Tablete ve telefona indirilebilen İçimdeki Hazine, çocuğunuzun kaynaştırma okullarına devam etmesine yardımcı olur.

İçimdeki Hazine, çocuklar ve aileleri için ayrılmış iki ayrı platformdan oluşur. Çocuk bölümü, çocuğunuzun yaşına ve eğitim durumuna göre belirli sırayla açılan çeşitli eğitici oyunların yanısıra konuşma zorlukları yaşayan çocuklar için Destekleyici ve Alternatif İletişim Sistemi (AAC) içerir. Bireysel olarak şekillenen öğretim programı, çocukların zihinsel gelişimine ayak uydurur. Çocuk bölümünde, reklamlar ve ayarlar da dahil olmak üzere, dikkat dağıtıcı hiçbir unsur bulunmaz. 

Aile bölümünde, çocuğunuza ait gelişim raporlarını inceleyebileceğiniz ve eğitim ayarlarını yapılandırabileceğiniz platformdur. Aile platformu aracılığıyla otizm, down sendromu ve diğer özel ihtiyaçlarla ilgili bilgi alabileceğiniz yazılara ulaşabilir ve çocuğunuzun eğitiminde daha fazla erişime sahip olabilirsiniz.
Treasury within me is an educational game application developed under the supervision of child psychologists and trainers to support the education of children who have autism spectrum disorder, down syndrome and learning difficulties at home.

The aim of this course is to teach basic information such as letters, numbers, colors, animals and objects to children with learning disabilities and focus problems through the selection, matching, sequencing, drawing and voice games developed with the Applied Behavior Analysis Technique (UDA). The treasure inside me, which can be downloaded to the tablet and phone, helps your child to continue to the mainstreaming schools.

The Treasury within me is composed of two separate platforms dedicated to children and their families. The children's section includes a variety of educational games that are opened according to your child's age and educational status, as well as the Supporting and Alternative Communication System (AAC) for children with speech difficulties. The individual-shaped curriculum adapts to the mental development of children. There are no distracting items in the Child section, including ads and settings.

In the Family section, you can review your child's development reports and configure their training settings. Through the family platform, you can access articles where you can get information about autism, down syndrome and other special needs, and you can have more access to your child's education.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

İçimdeki Hazine yeni sürümüyle karşınızda :)
Bu sürümde, konuşma zorluğu yaşayan otizmli çocuklar için yeni bir İletişim ve Konuşma modülü geliştirdik. Bu modül ile çocuklar, uygulama üzerinden resimler aracılığı ile cümle kurabilecek; kelimelerin telaffuzlarını AI tabanlı geliştirilen Turkcell Asistan sesi ile öğrenebilecekler.
Ayrıca performans iyileştirmeleri de gerçekleştirdik.
Eklediğimiz yeni oyunlara göz atmayı unutmayın.
İçimdeki Hazine'yi kullandığınız için teşekkürler.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 2, 2021
Size
Varies with device
Installs
10,000+
Current Version
6.8.210330
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Developer
Soğanlık Yeni Mh. Pamukkale Sokak No:11, 34843 Kartal/İstanbul
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.