TUSMER Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

TUSMER / E-YANDAL; 2007 yılında; Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı TUS’a hazırlanan kursiyerlere eğitim ve danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuş bir kuruluştur.

2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) branşlarında da YDUS eğitimleri vermektedir.
2019 yılı itibariyle de TUS ve YAN DAL eğitimleri yanında hem USMLE hem de AVRUPA tıp sınavlarına yönelik eğitimlere başlamıştır.
TUSMER/E-YANDAL sizlere yüz yüze sınıflarda (TUS eğitimleri) ya da online yayınla ve sınırsız offline derslerle ulaşır.
Eğitimlerimize istediğiniz her yerden online bağlantıyla katılırsınız. Online derslerimiz canlıdır; aynı sınıfta olduğu gibi soru sorar, cevap alırsınız.
Offline dersleri ise, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla, hiçbir yere bağlı ve bağımlı kalmadan, istediğiniz yerde ve süre sınırlaması olmadan 7/24 izlersiniz.

2007’den beri edindiğimiz YDUS ve TUS eğitim tecrübesi ve saygın eğitimci kadromuzla, hedefinize uzanan yolda yanınızda yürümek istiyoruz
Çünkü bizim için değerlisiniz.
Her biriniz seçkin ve zor bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Farkındayız.
DÜŞÜNÜN, geleceğinizle ilgili bu çok önemli kararı verirken popülist bir tutumla, bireyselliğinizi, orjinalliğinizi, kendinizi, sizi siz yapan özelliklerinizi görmezden gelen anlayışlara neden boyun eğesiniz ?
Farklı ve daha iyi bir yol var:
Kendinizi bulmanız, potansiyelinizi keşfetmeniz için biz buradayız.
BAŞARILAR DİLERİZ
TUSMER
0850 420 54 18
0549 418 54 26
TUSMER / E-YANDAL; In 2007; It is an organization established to provide training and consultancy support to the trainees who are prepared for Medical Specialization Training Entrance Exam TUS.

Since 2010, in addition to TUS, he has been providing YDUS trainings in 4 main branches (Internal Medicine, Child Health and Diseases, Gynecology and Obstetrics, General Surgery).
As of 2019, it has started training for both USMLE and EUROPEAN medical exams as well as TUS and YAN DAL trainings.
TUSMER / E-YANDAL reaches you in face-to-face classes (TUS trainings) or online publishing and unlimited offline lessons.
You can attend our trainings from wherever you want via online connection. Our online classes are live; You ask questions and get answers just like in the classroom.
On the other hand, you can watch offline lessons 24/7 with your computer, tablet or phone, without being connected and dependent anywhere, wherever you want and without time limitation.

With our YDUS and TUS education experience since 2007 and our respected educator staff, we want to walk with you on the road to your goal.
Because you are valuable to us.
Each of you is going through an elite and difficult training process. We are aware.
THINK, while making this very important decision about your future, why should you succumb to understandings that ignore your individuality, originality, your qualities that make you you, with a populist attitude?
There is a different and better way:
We are here for you to find yourself, to discover your potential.
WE WISH YOU LUCK
TUSMER
0850 420 54 18
0549 418 54 26
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
December 27, 2020
Size
54M
Installs
500+
Current Version
1.0.4
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TUSMER Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.