
Jan Šilar
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
občas se mi jeden z vypínačů resetuje (reakce na klepnutí jako na dlouhé stisknutí), pak ale nestačí vypínač znovu spárovat? Proč musím tento vypínač znovu nahrát do všech automatizací? MATURITA BRNKAČKA! 🎻🪕🎸🎹 Edit: občas automatizace nefungují ani při ovládání z aplikace přestože Wi-Fi i internet, signál atd. "šlape jako švýcarské hodinky" - funguje naprosto spolehlivě! Jednotlivé vypínače (včetně spouštěče pro danou automatizaci, žádné omezení) vypnu, zapnu, OK, ale automatizace nic!
29 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná

Roman Hladik
Nechápu, proč si všichni vývojáři myslí, že ta jejich AI je nejlepší věc na světě? Dneska to cpou do všech aplikací. Většinou to zabírá tak 40% na úvodní obrazovce a vypnout to samozřejmě nejde. Nechápu proč to všem nutí. To nemůže být v nastavení jednoduchá položka, která by umožnila to blbé AI vypnout? Minus 3 hvězdy za nemožnost vypnout AI nebo alespoň její rozhraní.
9 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná

Jaroslav Morávek
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Po téměř každé aktualizaci něco nefunguje. Nejde se dostat do nastavení některých zařízení např. Zigbee brány. Záložka "Favorites" spíš překáží, kdyby šla alespoň posunout na jiné místo pořadí. Dříve jsem byl spokojen. Nyní více reklam, nucení do placených funkcí atd.Vracím dvě hvězdy. Funkce"Hey Tuya" zabírá spoustu místa, stačil by klik na mikrofon, nebo možnost úplně odstranit z hlavní obrazovky?
18 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná