Tv Tetova

Televizioni TV Tetova MUSIC me program muzikor dhe artistik, vetëm në gjuhën shqipe. 24 orë Artistët shqiptarë pranë jush. TV “Tetova ”synon të ketë një program cilësor, që t’i argëtojë njerëzit. Një program që i dedikohet të gjitha shtresave të shoqërisë dhe të gjitha moshave. Në Maqedoni, Kosovë, Shqipëri, Gjermani, Zvicër etj...
Read more
Collapse
4.9
14 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Versioni ri
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 7, 2021
Size
7.2M
Installs
1,000+
Current Version
1.8
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AlbOKinG
Developer
QENDRA E RE TREGTARE KATI II 1200 TETOVË – MK
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.