TVALB 2.0

Stafi i TvALB është jashtëzakonisht pasionant, prandaj jemi gjithmonë të parët në treg me produkte të reja. Pas një pune intensive e stafit tonë, me krenari lansojm paketën e parë Televizive me Kanale Shqip në sistemin Android.
Tani, ju mund të shikojnë Kanalet Shqip Live , gjithashtu me opcionin ON DEMAND keni mijëra emisione televisive, filma, telenovela, muzikë, si dhe filmat e fundit Shqiptarë, nën dispozicionin tuaj në cdo kohë.
Aplikacioni TvALB ju ofron mundësin të dëgjoni Radiot Shqiptare kudo që jeni. Dhe kjo nuk është e gjitha; ju gjithashtu mund të ndani (share) me miqtë tuaj në facebook atë që jeni duke shikuar.

Për më shumë se 10 vite platform televizive TVALB është zgjedhja numer 1 për të gjithë Shqiptarët që jetojnë SHBA dhe Kanada. Tani për të gjithë ju që përdorni sistemin Android kemi krijuar aplikacionin TvALB ku ju mund të argëtoheni me Kanalet Shqip në paisjet tuaja Smart.

Me aplikacionin TVALB, ju mund të shikoni Kanalet Shqip edhe nëse nuk jeni në shtëpi. Jeni duke udhëtuar, duke pritur për një takim, i ulur në stacion, nuk ka problem. Me të vërtetë kjo do të jetë argëtuese, kudo. Kurdo!

Thjesht, instaloni aplikacionin TVALB dhe të zgjedhni kanalet Shqiptare që ju dëshironi të shikoni.

Me aplikacionin TVALB:
Shikoni live TV
Dëgjoni Radiot
Filma në dispozicionin tuaj në çdo kohë
Dhe me shume opcione tjera..

më shumë info www.tvalb.com
Read more
Collapse
3.5
158 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Bug fixing & improvements
- Subtitles and Audio track selection
- Optional nDVR feature added
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 20, 2019
Size
19M
Installs
50,000+
Current Version
2.5.158.135
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
FTAMARKET INC
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.