TvojePokladna - Jednoduché EET

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

TvojePokladna je nejjednodušší řešení pro splnění zákonné povinnosti o evidenci tržeb. Je určený pro všechny malé a střední podnikatele, kteří nechtějí složitý systém se zbytečnými funkcemi. Funguje bez stálého připojení k internetu na každém telefonu nebo tabletu se systémem Android.


Nemusíte zadávat skladovou evidenci, ani cokoliv jiného. Stačí jen otevřít aplikaci, naklikat ceny produktů nákupu nebo rovnou jeho celou hodnotu a vytisknout účtenku. Ovládání aplikace je stejně jednoduché, jako počítání cen na kalkulačce.


Kvůli EET nemusíte kupovat žádná drahá robustní řešení, vystačíte si s naší jednoduchou aplikací a malou tiskárnou, kterou si dáte klidně i do kapsy! Tu si můžete pořídit za zvýhodněnou cenu 2 999Kč na našem webu.


HLAVNÍ VÝHODY
● Jednoduchá aplikace pro každého drobného podnikatele
● Vytvořena na míru EET
● Pro plátce i neplátce DPH
● Funguje bez stálého připojení k internetu - stačí po příchodu domů odeslat platby
● Všechny data jsou zálohována a dostupná v podobě reportů i z vašeho počítače
● Bezpečnost dat a transakcí na prvním místě
● Funguje se všemi běžnými bluetooth tiskárnami


LICENCE
Aplikace je ke stažení zdarma, stejně tak její „zkušební verze“. „Plná verze“ aplikace, určená pro běžný provoz, je k dispozici pouze při zakoupení licence (99 Kč/měsíc) na www.tvojepokladna.cz. Po zakoupení licence obdržíte přihlašovací údaje do aplikace.
TvojePokladna is simplest solution to meet the legal obligation of registration revenue. It is designed for all SMEs , who do not want a complex system with unnecessary functions. It works without a permanent Internet connection on any phone or tablet running Android.


You do not need to enter the stock records, or anything else. Just open the app, clicks may purchase prices of products or equal to the entire value of a printed receipt. Application control is as simple as counting the price on a calculator.


Due EET not need to buy any expensive robust solutions , make do with our easy application and a small printer, you can easily put into your pocket! Here you can buy at a discounted price of 2 999Kč on our website.


HIGHLIGHTS
● Simple application for every small entrepreneur
● tailored EET
● For non VAT payer and
● Works without a permanent internet connection - just after coming home to send payments
● All data is backed up and available in the form of reports and from your computer
● Security of data and transactions in the first place
● It works with all standard Bluetooth printer


LICENSE
The application is free to download, as well as its "trial". "Full Version" Applications designed for normal operation is only available when you purchase a license (99 CZK / month) to www.tvojepokladna.cz. After purchasing a license you will receive credentials to the application.
Read more
Collapse
4.3
16 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

1.9.9
- Opravena chyba, kdy mohlo ztrátě připojení dojít k přeskočení pořadového čísla účtenky
- Další drobné úpravy

1.9.8
- Opravy drobných chyb

1.9.7
- Možnost zapnout tisk IČ v nastavení vzhledu účtenky
- Opravy chyb

1.9.5
- Opravy chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 12, 2018
Size
4.7M
Installs
1,000+
Current Version
1.9.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TvojePokladna
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.