UneGatuaj - Nje bote me receta

UneGatuaj ka marrë jete në vitin 2009, kur një vajzë me profesion ekonomiste dhe pasion kuzhinën, takon një djalë me profesion programues dhe pasion shijimin e ushqimit të mirë!
Ajo kishte receta pa fund të shkruara në copa letrash, revista të prera, printime... ai një dëshirë të madhe për ta ndihmuar dhe për të sprovuar veten në një faqe gatimi.
Ky aplikacion është krijuar për ju, që doni të gatuani çdo ditë diçka të re... dhe për ju të tjerët që nuk ja keni idene gatimit, por që keni deshirë të mësoni!

🍝 Pjata të para
🍰 Ëmbëlsira
🥓 Pjata të dyta
🥗 Antipasta
🍲 Supa
🥂 Menù për festa
⛱ Receta Verore
🍼 Receta për fëmijë
🥙 Kuzhina vegjetariane
🍽 Menù javore

❤️ Recetat e preferuara
👍 Shpërndaj recetat me miqtë e tu
🔎 600+ receta të përgatitura dhe përshtatura me kujdes

✻ Mos harroni: Jeta është shumë e shkurter për të ngrënë ushqim të keq! ✻
Read more
Collapse
4.8
640 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Permiresim i performances
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 23, 2019
Size
5.9M
Installs
50,000+
Current Version
3.8.9
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Julian Vasa
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.