Како со MyMenu?
Користете smartphone или таблет, за да се поврзете директно со системот за послужување во избраните ресторани!
• Направете го ова преку MyMenu!
• Апликацијата MyMenu е бесплатна.
• Скенирајте го кодот лоциран на Вашата маса.


Користете MyMenu, бидејќи...
• Можете да направите нарачка во секое време, без да го чекате келнерот.
• Ако сепак ви треба, можете да го повикате келнерот само со еден допир на екранот.
• Можете да поставите проценка на асортиман и да придонесете за подобрување на квалитетот.
• Можете да пишувате забелешки, кои одат директно кај управникот и така директно да учествува во подобрувањето на услугата.
• Можете да пребарувате свои претходни нарачки и да имате - фаворити.
• Можете да се информирате за времето на подготовка на секое јадење.
• Можете да снимате коментари на вашата нарачка, како на пример: "Кафето да е долго".
• Можете да гледате коментари и оценки, оставени од други клиенти за одредени асортимани.
• Можете да сте модерни. :-)
Прочитајте повеќе
Собери
4,0
Вкупно 106
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Minor fixes in main screen
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
01 март 2018
Големина
15M
Инсталации
5.000+
Тековна верзија
2.52.102
Потребен е Android
3.0 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
UnrealSoft
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.