Sdü Kültürel Miras

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bu uygulama sayesinde Isparta ili sınırlarında bulunan Antik Dönem’ den Günümüze Isparta’nın Kültürel Miraslarını inceleyebilir ve bunlara ulaşmak için yol tarifi alabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın Kültürel Miras Noktalarının yerini tespit edebilirsiniz. Bu uygulama Süleyman Demirel Üniversitesi ve Bilimsel araştırma projeleri koordinasyon birimi tarafından desteklenmektedir.

Bu uygulama sayesinde;
Isparta’nın ilçeleri
Aksu
Atabey
Eğirdir
Gelendost
Gönen
Keçiborlu
Merkez
Senirkent
Sütçüler
Şarkikaraağaç
Uluborlu
Yalvaç
Yenişarbademli de bulunan Kültürel Miras örnekleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz ve bu noktalara ulaşım için yol tarifi alabilirsiniz.

Yakınımdaki kültürel miraslar menüsü ile belirlediğiniz km aralığındaki tarihi yerleri görüntüleyebilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu Antik dönemden Günümüze Isparta’nın Kültürel Mirası kitabını uygulama sayesinde inceleyebilirsiniz.

Antik dönemden Günümüze Isparta’nın Kültürel Mirası kitabına sahipseniz kitapta bulunan QR kodları okutarak o yerler hakkında ayrıntılı bilgi ve yol tarifi alabilirsiniz.
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümleri tarafından sürdürülen “Antik Dönem’ den Osmanlı Dönemi’ne Isparta'da Kültürel Miras Örnekleri” başlıklı proje Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi desteği ile 2018 yılında gerçekleştirilmiştir. Projenin amacı, Isparta İli ve ilçelerinde bulunan kültürel miras örneklerinin tespit ve kültür zenginliklerinin topluma tanıtılmasıdır.

Isparta’nın merkezinde ve ilçelerinde yer alan bütün kültürel miras örnekleri ziyaret edilerek yapıların fotoğrafları ve drone ile hava fotoğrafları çekilmiştir. Hazırlanan kitap ile Isparta’daki tarihî yer ve yapılar için QR kodlar ile kalıntılara yol tarifi verilmektedir. Ayrıca antik kentler ve tarihi yapılara ulaşımı kolaylaştıracak şekilde, hazırlanan telefon uygulamasında da yapıların açıklamaları bulunmaktadır. Gerçekleştirilen bu çalışmalar ile Isparta Kent Belleğinin toplumla paylaşılması ve kültürel miras örneklerini görmek isteyen meraklıların bu bilgilere kolaylıkla ulaşmaları amaçlanmıştır.
Thanks to this application, you can examine the cultural heritage of Isparta from Antiquity to the present in Isparta. You can locate the nearest Cultural Heritage Points to your current location. This application is supported by the coordination unit of Süleyman Demirel University and Scientific research projects.

Thanks to this application;
Districts of Isparta
Aksu
Atabay
Egirdir
Gelendost
Gonen
Keçiborlu
Center
Technical Science
Sütçüler
Şarkikaraağaç
Uluborlu
Prophet
You can find information about Cultural Heritage examples in Yenişarbademli and get directions to these points.

With the cultural heritage menu near me you can view the historical places within the km range you have set.

Süleyman Demirel University published from Antiquity to the Present Isparta Cultural Heritage can be examined through the application of the book.
 
If you have a book on the Cultural Heritage of Isparta from Antiquity to the Present, you can read the QR codes in the book and get detailed information and directions about those places.
The project titled ’Examples of Cultural Heritage from the Ancient Period to the Ottoman Period in Isparta Bilimsel, which was carried out by the Departments of Archeology and Art History of the Faculty of Arts and Sciences of Süleyman Demirel University, was held in 2018 with the support of the Scientific Research Projects Coordination Unit. The aim of the project is to introduce the cultural heritage of the cultural heritage in Isparta and its districts.

Photographs of buildings and aerial photographs were taken with drone by visiting the samples of all cultural heritage in the center and districts of Isparta. Prepared book with historical places and structures in Isparta QR codes and directions are given directions to the ruins. In addition, there are explanations of buildings in the telephone application prepared to facilitate access to ancient cities and historical buildings. It is aimed that the enthusiasts who want to see the examples of the cultural heritage of Isparta City with the society and to reach this information easily.
Read more
Collapse
5.0
22 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Hatalar düzeltildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 27, 2019
Size
13M
Installs
500+
Current Version
1.0.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sdü Kültürel Miras
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.