Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Genel Özellikler

MobİETT akıllı durak uygulaması sade ve kullanımı kolay yeni arayüz tasarımı ile sizlerle.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün resmi uygulaması olan MobİETT uygulaması ile başta İstanbul olmak üzere dünya kentlerinin toplu ulaşım verilerine ulaşabilirsiniz.

Bu uygulamada anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konumunu, duraktan geçen hat bilgilerini, otobüsün kaç dakika sonra durağa varacağını ve toplu ulaşım araçları ile bir noktadan diğer bir noktaya nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

*Canlı otobüs verisi
İstanbul’a ait canlı otobüs verisi sadece MobİETT ’de! Dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergâh bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak cep telefonunuzdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

*Alarm ile otobüs durağa gelmeden haberdar olun!
Detaylı ve hızlı alarm özelliği ile gerçek zamanlı varış bilgileri olan yerlerde ne zaman durakta olmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kuracağınız alarm sayesinde otobüs durağa gelmeden seçtiğiniz dakikadan önce sizi bildirim ile haberdar eder.

*Yakınımdaki duraklar
Konumunuza yakın durakların size olan uzaklığını, yönünü ve duraktan geçen hat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

*istanbulkart dolum noktaları
Konumunuza yakın istanbulkart dolum noktalarını listeleyebilir ya da harita üzerinde görüntüleyerek yol tarifi alabilirsiniz.

*İspark noktaları
Konumunuza yakın İspark noktalarını listeleyebilir ya da harita üzerinde görüntüleyerek yol tarifi alabilirsiniz. İspark noktalarına ait açık-kapalı otopark, kapasite ve çalışma saatleri bilgilerini öğrenebilirsiniz.

*Kare Kod
Bulunduğunuz duraktaki kare kodu okuttuğunuzda uygulama üzerinden ilgili durak ekranı açılır. Bu ekran üzerinden de geçen hat bilgilerini ve durağa varış bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

* “Nasıl Giderim”
Otobüs, tramvay, metro ve metrobüs, feribot, İDO, Dentur, Turyol ulaşım araçlarıyla en hızlı ve uygun rotaları oluşturabilirsiniz. MobİETT, konumunuz veya seçeceğiniz bir noktadan başka bir noktaya toplu ulaşım ve iTaksi ile gidebileceğiniz güzergâh alternatiflerini de sunar. Her bir alternatif için kullanılacak bilet sayısını ve toplu ulaşım kullanarak doğaya kazandırdığınız Co2 miktarını görüntüleyebilirsiniz.
En az süre, en az yürüme, en az aktarma ve metro tercihli olacak şekilde hızla filtreleme yaparak ulaşım alternatiflerini listeleyebilirsiniz.
Gideceğiniz rotada dilerseniz iTaksi ve İBB Yol Gösteren seçeneklerinden faydalanabilmeniz için Nasıl Giderim ekranında bu seçenekler de listelenmektedir.

*Arama
Durak-Hat adı ve hat koduna göre sorgulama yapabilirisiniz.

*Radar-Yakındaki durakları görüntüleme
Kamera ile konumunuza yakın durak konumlarını ve size olan uzaklıklarını görüntüleyebilirsiniz.

*Dil desteği
Uygulama Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, Yunanca, Çince dillerini desteklemektedir.
Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.
Destek için beyazmasa@iett.gov.tr ile irtibata geçebilirsiniz.
General features

mobiett smart stop you with simple and easy to use application with a new interface design.

You can reach Istanbul Metropolitan Municipality IETT to give public transport the city of the world, primarily in Istanbul mobiett application with the official implementation of the General Directorate.

In this embodiment, the instant information public transport, bus location, the last stop line information, the bus would have to stop and a few minutes later point by public transport you can learn how to get to another point.

* Live data bus
live bus data belonging to Istanbul just mobiett 'too! Must you have time, stop of the bus route information you want to, you can quickly arrival momentarily to your mobile phone.

* Be aware of arriving at the bus stop with alarm!
You can find out when you should be at the bus stop where real-time with detailed arrival information and rapid alert feature. Thanks to alert you that you select Setup minutes before arriving at the bus stop keeps you informed with notifications.

* Pauses near me
the closest stop to your location from which you can view the information in the line direction and stops.

* Istanbulkart filling points
You can list the istanbulkart filling points near your location or you can get directions by displaying on the map.

* Ispark points
Ispark point lists can be close to your location, or you can get directions by displaying on the map. indoor-outdoor parking lot belonging to Ispark point, you can learn the capacity information and hours of operation.

* Frame Code
When you read about through the application stops in stop frame code Your screen opens. You can view the last stop on line information and arrival information via this screen.

* "How can I go"
Bus, tram, metro and metrobus, ferries, IDO, Dent, you can create the fastest and most convenient means of transportation routes with Turyol. mobiett, with your position or another point itaks of public transport and also offers alternatives to choose from a point where you can go route. Using the number of tickets that will be used for each alternative and public transportation, you can view the amount of CO2 you save the environment.
At least time, at least walk, it can at least quickly by subway transfer and filtering lists to be the preferred transportation alternative.
If you wish to go on the route to benefit from itaks and IMM Guiding options in how I go this screen options are also listed.

*Search
You can modify questioning by the stop-line and line code name.

* Nearby stops radar-imaging
You can view the location nearest to your location with your camera and stop you from within.

* Language support
Practice Turkish, English, Arabic, Spanish, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Russian, Greek, supports the Chinese language.
To use the app you need to have an internet connection.
You can contact the support for the beyazmasa@iett.gov.t.
Read more
Collapse
3.3
38,384 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

*Performans iyileştirmeleri yapıldı.
*Hata Düzeltmeleri yapıldı.
*Beyazmasa Başvuru Formu 'nun tarayıcıda açılması sağlandı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 2, 2019
Size
23M
Installs
1,000,000+
Current Version
4.6.5
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
İETT Genel Müdürlüğü
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.