automjet.al - Gjej automjete, makina

Hapet në Shqipëri automjet.al, dyqani i vetëm online ku do të gjeni informacion për shit-blerjen e automjeteve, të reja dhe të përdorura, si edhe për pjesë këmbimi të çdo lloj automjeti.

Automjet.al, risi në tregun online shqiptar, vjen tani pranë jush edhe me publikimin e ankandeve të makinave.

Dërgoni ofertën tuaj për automjetin ose produktin që dëshironi të blini apo të shisni, vetëm me një click nëpërmjet sms ose e-mail tek automjet.al.

Pjesë këmbimi të reja dhe të përdorura dhe çdo lloj aksesori që ju nevojitet për makinën tuaj do e gjeni më shpejt duke klikuar tek automjet.al.
Tani nuk do humbni më kohë duke pyetur sa në një dyqan tek tjetri, për të gjetur pjesët e këmbimit të makinës që ju nevojiten.

Mjafton nje click në automjet.al dhe ne ju tregojmë se ku mund ta gjeni produktin e kërkuar duke renditur nga çmimi më i ulët tek më i lartë.

Like & Share faqes sonë në Facebook & Instagram për të ndihmuar veten dhe miqtë tuaj.
https://www.facebook.com/automjet.al/
https://www.instagram.com/automjet.al/
Sa më shumë përdorues dhe produkte, aq më të larta janë shanset të gjeni atë që ju duhet për automjetin tuaj në momentin e duhur!
Read more
Collapse
2.3
3 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Automjet app
automjet.al - Gjej automjete, makina
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 4, 2018
Size
2.1M
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
VesaSolutions
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.