Sábado

Нуди купувања во апликација
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на португалски (Португалија)

Faça o download da SÁBADO Android e conheça uma revista nova e surpreendente todas as semanas com notícias, reportagens multimédia, vídeos e artigos de opinião.
Преземете Андроид саботата и ги исполнуваат со новиот неверојатен списание секоја недела со извештаите на медиумите, видеа и статии мислење.
Прочитајте повеќе
Собери
2,4
Вкупно 65
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Melhorias
pequenas correcções
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
25 јуни 2014
Големина
1,9M
Инсталации
5.000+
Тековна верзија
1.8
Потребен е Android
3.0 и понова
Оцена на содржината
Интерактивни елементи
Дигитални купувања
Производи во апликација
0,99 US$ - 84,57 US$ по ставка
Понудено од
Cofina Media
Програмер
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.