iBus Albania

iBus Albania tregon oraret dhe vendodhjet e autobuseve ne qytetet kryesore te vendit. Nder karakteristikat kryesore te tij jane:

- Tregon linjat e autobuseve per cdo qytet
- Tregon stacionet e cdo linje si dhe oraret kur autobusi kalon ne ate stacion
- Tregon stacionet me te aferta bazuar ne vendodhjen tuaj
- Tregon pikat e interesit ne afersi te vendodhjes tuaj
- Aplikacioni ju dergon lajmerimet per zhvillimet me te fundit rreth transportit urban
- Aplikacioni ju mundeson te vendosni alarm per nje linje qe kalon ne nje stacion te caktuar
Read more
Collapse
4.3
19 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
November 5, 2017
Size
3.9M
Installs
500+
Current Version
1.2
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Helius Systems
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.