Albanian apps and tech news

Contains Ads

Apps specific to Albania. Best applications and games for Albania (Shqipëria).
Apps for Android specific to Albania or some of the Albanian cities like Tirana (Tiranë), Shkoder (Shkodër) ...
Apps on Albanian language ( Gjuha shqipe )
Tech news from popular Albanian sites.

Shqipëria – aplikacione dhe lajme teknologjie

Ky aplikacion iu sjell lajmet më të fundit nga burime të ndryshme teknologjie në Shqipëri.
Lexoni çdo ditë lajme të reja nga fusha e IT. Lajmet përditësohen disa herë në ditë.
Specifikime dhe imazhe për gjithë telefonat dhe tabletat Android për t’iu ndihmuar të zgjidhni pajisjen tuaj të radhës.

Aplikacione Android veçanërisht për Shqipërinë dhe për disa nga qytetet në Shqipëri si Tirana, Durrësi, Elbasani, Shkodra…
Kërkim i fuqishëm, vendosni fjalën kyç për temën që iu intereson dhe në një vend do të gjeni gjithë aplikacionet, lojërat, artikujt, telefonat dhe tabletat.
Gjithashtu mund të kërkoni lehtësisht aplikacione specifike për zona të caktuara të Shqipërisë si Fieri, Korça, Vlora…
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
June 27, 2019
Size
3.6M
Installs
1,000+
Current Version
2.4.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone 10+
Interactive Elements
Shares Info, Shares Location
Permissions
Offered By
EC Apps and News
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.