Kiribati Updates : Current & Breaking News

Contains Ads

Kiribati Updates mobile app - for all I-Kiribati news viewers and those you want to get a glimpse of news and events happenings in our small island Kiribati. Kiribati updates news press has been a private news provider for Kiribati viewers and the globe. The apps require your mobile to be connected online in order to display your news and other contents. This is our first mobile app publish so please do not hesitate to contact us your feed and review, if have any issue with the release.

Te Mauri, Te Raoi ao Te tabomoa.
Lexo më shumë
3,0
2 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

This a first release notes for en-US here

The 0.1 release is very stable for its current state.
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
20 tetor 2017
Madhësia
6,6M
Instalimet
10+
Versioni aktual
0.1
Kërkon Android
4.0 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Esamgel
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.