Akullore.Com

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Akullore.COM është një aplikacion për krijimin e grupeve dhe takimeve në internet që lejon përdoruesit të luajnë në mënyrë për të pëlqyer ose për të mos pëlqyer profile të tjera bazuar në fotot e tyre, një biografi të vogël dhe interesat e përbashkëta. Pasi dy përdorues të jenë "përputhur", ata mund të shkëmbejnë mesazhe apo takohen.
Akullore.COM is an online grouping and dating application that allows users to play in order to like or dislike other profiles based on their photos, a small biography, and common interests. Once two users are "matched", they can exchange messages or meet.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Menyra me e lehte dhe e shpejte per te gjetur miq te rinj. Perputhu, Bisedo, Takohu.
Aplikacioni i vetem SHQIP dhe pa Reklama.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 25, 2021
Size
2.2M
Installs
10+
Current Version
2.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Mature 17+
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Elvis Proda
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.